ÚSPĚCHY ŽÁKŮ ŠKOLY VE ŠKOLNÍCH SOUTĚŽÍCH

ŠKOLNÍ ROK 2023/24

NAŠI ŽÁCI POSTOUPILI DO KRAJSKÉHO KOLA VE ŠTAFETOVÉM POHÁRU!

V pondělí 22.04.2024 jsme závodili ve Štafetovém poháru v Hranicích. Jednalo se o Okresní kolo, kterého se zúčastnilo 7. škol.

Běžely se 4 štafety a dařilo se nám ve všech směrech:

Celkově jsme obsadili 1. místo a postoupili jsme do Krajského kola, které se bude konat 09.05.2024 v Šumperku. Všem reprezentantům naší školy gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Mgr. Zimčík, Mgr. Válková

BLAHOPŘEJEME NAŠIM ŽÁKŮM K ÚSPĚCHŮM V SOUTĚŽÍCH!!!

Náš žák Samuel Slezáček (9.A) se umístil na 1. místě v okresním kole Anglické konverzace kategorie II. ZŠ, a postupuje do krajského kola v Olomouci. Děkujeme za úspěšnou reprezentaci a držíme palce do dalšího kola.

Velké poděkování za reprezentaci školy v okresním kole Chemické olympiády patří žákům Michalu Štěrbovi (8.B), Jakubu Ježkovi (9.A) a Janu Krajčovičovi (9.A).

OCENILI JSME NEJLEPŠÍ SBĚRAČE PAPÍRU A BATERIÍ ZA 1. POLOLETÍ ŠK. ROKU

Za 1. pololetí jsme ocenili nejlepší sběrače papíru a baterií. Ocenění žáci získali nejen drobné dárky a sladkou odměnu, ale také knižní poukázky.

3. místo: Skácelová Sofie, 2.A, celkem 1000 ks

Stále platí, že sběr můžete odevzdávat přímo do sběrného dvora (papír) - nezapomeňte si vzít potvrzení a nahlásit školu, jméno a třídu. Baterie můžete odevzdávat přímo ve škole a počet nahlásit p. uč. Ševčíkové.
Také  v závěru školního roku budou za 2. pololetí budou nejlepší sběrači papíru a baterií!
Finanční prostředky, které škola získává jdou do pokladny SPŠ a následně na aktivity  a akce školy. Děkujeme za pomoc a věříme, že se zapojí i další žáci.

ÚSPĚCHY ŽÁKŮ ŠKOLY V  MIMOŠKOLNÍCH ŠKOLNÍCH SOUTĚŽÍCH

BLAHOPŘEJEME LUCII RAJNOCHOVÉ KE 3. MÍSTU
V MEZINÁRODNÍM TURNAJI V HÁZENÉ

Dostali jsme tento email:

"Rád bych vás informoval o skutečnosti, že žákyně vaší školy Lucie Rajnochová ze třídy 7.B

se v kategorii mladších žaček jako součást družstva SK Žeravice zúčastnila o uplynulém víkendu prestižního mezinárodního turnaje v házené PRAGUE HANDBALL CUP 2024.

V konkurenci 76 týmů z celé Evropy vybojovala krásné 3.místo, čímž vzorně reprezentovala nejen sportovní klub, ale i svojí ZŠ a celý region.V příloze zasílám vítěznou fotografii ze závěrečného ceremoniálu.