ROZVÍJÍME JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI

VÝUKA ANGLIČTINY OD 1. TŘÍDY

Výuka Anglického jazyka probíhá na naší škole již od 1. třídy - děti se jazyk učí zábavnou formou.

VÝUKA JAZYKŮ ZA POMOCÍ ONLINE APLIKACÍ

Pro výuku jazyků (angličtiny a druhého cizího jazyka) využíváme aplikace Kahoot!, Wordwall a další.
V hodinách pracujeme i s aplikacemi na
Ipadech a využíváme interaktivní učebnice.

Mezinárodní projekt eTwinning

Od školního roku 2013/14 jsme zapojeni do programu eTwinning. Je to společenství evropských škol. Je to platforma, přes kterou mohou učitelé z různých evropských zemí vzájemně komunikovat, spolupracovat, zapojovat se do projektů a sdílet své nápady. Aktivita eTwinning podporuje spolupráci škol postavenou na používání informačních a komunikačních technologií. Lze ji charakterizovat jako projekt, ve kterém dvě a více škol z různých zemí realizují vzdělávací aktivitu na dálku.

Podrobnosti o projektu eTwinning:

2019 - 2020 2017 - 2018 2016 - 2017 2016 2015 - 2016 2014 - 2015 2013 - 2014

stukavcova-zstravnik.webnode.cz/etwinning/

PROJEKT eTWINNING - ONLINE SETKÁNÍ S PARTNERY Z LITVY

Moc se nám líbilo online setkání s našimi tureckými kamarády. Proto jsme uskutečnili setkání s naším dalším projektovým partnerem v eTwinnigu. Tentokrát proběhlo s dětmi z Litvy, které však byly trochu starší než naše děti, což ale vůbec nevadilo…Na video se můžete podívat zde.
Mgr. Jitka Štukavcová stukavcova-zstravnik.webnode.cz/etwinning/

Online setkání s projektovými partnery.

eTwinning - The world of five senses

PROJEKT eTWINNING - ONLINE SETKÁNÍ S PARTNERY Z TURECKA

Úterý 8. března bylo pro naše druháčky významným dnem. Setkali se online v rámci mezinárodního projektu v eTwinningu se stejně starými dětmi z Turecka. Pro obě třídy to byl velký zážitek. Společně se pozdravily, zazpívaly a zatančily… Na video se můžete podívat zde.

Mgr. Jitka Štukavcová stukavcova-zstravnik.webnode.cz/etwinning/

Mezinárodní projekt Erasmus+

Od roku 205 jsme se zapojovali do projektů EU - postupně to byly projekty SOCRATES (2005 - 2011), COMENIUS (2011 - 2013) a ERASMUS+ (2014 - 2020).

Za projekt IT'S TIME TO HELP!, realizovaný v letech 2014 - 2016, jsme od Domu zahraniční spolupráce získali ocenění "PEČEŤ KVALITY"

S projektem Socrates je pro změnu spojený vznik našeho folkórního souboru Trávníček, který měl být původně pouze chvilkovým projektem v rámci nácviku lidových zvyků...to bylo v roce 2005.