ROZVÍJÍME EKOLOGICKÉ CÍTĚNÍ

JSME EKOŠKOLA

Naše škola je členem mezinárodního programu Ekoškola od roku 2009.Program Ekoškola koordinuje v ČR Tereza Praha -  více na terezanet.cz/cz.
Od roku  2009 pracuje na naší škole Ekotým, který se snaží se mapovat ekologické problémy v naší škole a  jejím okolí a navrhovat a realizovat možná opatření vedoucí ke zlepšení - web Ekotýmu najdete zde.
První titul jsme získali v červnu 2012, titul jsme obhájili v červnu 2014 A potřetí jej získali v roce 2016.

OBHÁJILI JSME TITUL EKOŠKOLA - JIŽ PO ČTVRTÉ - A TO DÍKY EKOTÝMU!

Na Staroměstské radnici v monumentálním Brožíkově sále si převzaly desítky dětí a učitelů vlajku symbolizující, že jejich škola patří mezi jádro mezinárodních Ekoškol. Byli u toho i členové našeho Ekotýmu, kteří převzali již ČTVRTOU vlajku Ekoškoly. Ta první visí na naší škole už  od roku 2012 - ano, je to ta zelená vlajka, o které si někteří myslí, že je to vlajka školy...:-)
Ekotýmu k úspěšnému obhájení titulu moc blahopřejeme a děkujeme za jejich tvrdou práci a reprezentaci školy na veřejnosti. A věříme, že si výlet do Prahy na slavnostní předání vlajky a ceritifkátu užili.

JSME ZAPOJENI DO PROJEKTU
"LES VE ŠKOLE"