ROZVÍJÍME POHYBOVÉ SCHOPNOSTI

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

JSME ÚSPĚŠNÍ VE FLORBALE

Žáci druhého stupně reprezentovali školu v Okrskových a Okresních kolech ve florbalu.

Mladší žákyně se umístily na krásném 2. místě. Jelikož se jednalo o okresní kolo, dále postupovalo pouze vítězné družstvo. Mladší žáci se umístili na pěkném 4. místě. Starší žákyně se umístily na 6. místě.

Starší žáci se stali vítězi Okrskového kola a z 1. místa postupili do Okresního kola, kde poměřili síly s žáky Přerovska a Hranicka. V okresním turnaji se utkalo pět základních škol z okresu Přerov. Naši chlapci vyhráli všechna utkání a z 1. místa postupují do Krajského kola florbalu.

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy

MÁME ÚSPĚCHY V PŘESPOLNÍM BĚHU

Naše děvčata byla druhá v Olomouckém kraji! Starší žákyně zanechaly skvělou stopu i v Krajském kole přespolního běhu v Jeseníku. Oproti Okresnímu kolu, kde se běžela trať s téměř nulovým převýšením, nyní se naše závodnice musely vypořádat s kopcovitý terénem a musíme uznat, že si vedly opravdu skvěle. Ve velké konkurenci jsme se umístili na krásném 2. místě z celého Olomouckého kraje v kategorii dívek 8.- 9. tříd.

Obrovská gratulace patří všem děvčatům a dekujeme za skvělou reprezentaci naší školy!

Okresní kolo v přespolním běhu

V úterý 5.10.2021 jsme se zúčastnili Přespolního běhu pro 2. stupeň, který se konal ve Všechovicích. Naše škola závodila v kategoriích starších a mladších žáků a starších žákyň a soupeřila s dalšími 8-9 školami. Vítězné družstvo v každé kategorii postoupilo do Krajského kola. Starší žákyně ve složení obsadily skvělé 1. místo a postoupily do Krajského kola, kde změří síly s nejlepšími školami z Olomouckého kraje. Mladší a starší žáci obsadili krásné 2. místo.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

LYŽAŘSKÉ KURZY

BRUSLENÍ

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

CVIČENÍ S PADÁKEM

RANNÍ JÓGA PRO DĚTI

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

DLOUHODOBĚ U NÁS FUNGUJÍ TURISTICKÉ KROUŽKY

Turistické kroužky patří k naší škole již dlouhou dobu. Každý rok je v nabídce zájmových kroužků "turisťák" pro nejrůznější věkové skupiny. Víkendové výlety turistických kroužků jsou pokaždé pro všechny účastníky zážitkem.

FOLKLORNÍ SOUBOR DFS TRÁVNÍČEK

Možná už jste si všimli, že se u nás v posledních letech při akcích školy a různých příležitostech, nejen v naší škole, objevují děti v hanáckých krojích. Jsou to členové našeho dětského hanáckého tanečního souboru „ Trávníček “, který na naší škole pracuje od roku 2005. Cílem našeho souboru je připomenout, interpretovat a přispět svou měrou k zachování kulturních tradic našeho města a regionu Haná. Vždyť nemálo z nás o folklórních tradicích našeho regionu téměř nic nevědělo.

Více o historii i aktuální činnosti Trávníčku najdete na jeho webu zde.