SEZNAM POTŘEBNÝCH POMŮCEK PRO ŠK. ROK  2024/2025:

Rodiče zajistí:

Sluchátka v označeném sáčku (tzn. s příjmením dítěte), sluchátka musí mít buď klasický 3,5”jack nebo USB (nesmí být bezdrátová), neměla by být cenově příliš drahá a objemná, budou zůstávat ve škole v učebně VT v krabici příslušné třídy. Mohou to být např. sluchátka do uší (tzv. pecky), sluchátka nemusí mít mikrofon. Sluchátka budou žáci používat při práci s výukovými programy a dalšími aplikacemi. Pokud si svá sluchátka poškodí, zajistí rodiče co nejrychleji nová.

Případné další potřeby do výtvarné výchovy učitelka zajistí po dohodě s rodiči.

2. TŘÍDY:

Vše podepsané!

PLATÍ POUZE, POKUD ŽÁK/ŽÁKYNĚ NEMÁ VE ŠKOLE SLUCHÁTKA Z MINULÉHO ŠKOLNÍHO ROKU!

Třídní učitelka zajistí po vzájemné domluvě na třídní schůzce:

Sešity, deníček, notýsek, pracovní sešity, výkresy, barevné papíry a další pomůcky do VV a PČ.

3. TŘÍDY:

Rodiče zajistí (pro všechny třídy ze 3. ročníku):

aktovku pouzdro

Pero – 2x

Folie na psaní tužkou do učebnic A4, A5

Mazací tabulka+2 fixy+hadřík

Obaly na učebnice, sešity a pracovní sešity

Přezůvky a podložku pod ně do skříňky, zámek + 2 klíče (1 ve škole)

Cvičební úbor, obuv do tělocvičny

Pytlík na lavici a krabici do Vv (z loňského roku)

Ručník do třídy

PLATÍ POUZE, POKUD ŽÁK/ŽÁKYNĚ NEMÁ VE ŠKOLE SLUCHÁTKA Z MINULÉHO ŠKOLNÍHO ROKU!

Sluchátka v označeném sáčku (tzn. s příjmením dítěte), sluchátka musí mít buď klasický 3,5”jack nebo USB (nesmí být bezdrátová), neměla by být cenově příliš drahá a objemná, budou zůstávat ve škole v učebně VT v krabici příslušné třídy. Mohou to být např. sluchátka do uší (tzv. pecky), sluchátka nemusí mít mikrofon. Sluchátka budou žáci používat při práci s výukovými programy Sešity, pracovní sešity, výkresy, barevné papíry a ostatní pomůcky zajistí pro žáky třídní učitelé – zákonní zástupci je uhradí v hotovosti v září

3.A + 3.B – Všechny sešity, pracovní sešity, výkresy a barevné papíry zajistí třídní učitelka

3.C – Sešity kupují rodiče – viz info v EŽK Bakaláři; výkresy a barevné papíry zajistí třídní učitelka

4. TŘÍDY:

Rodiče zajistí:

Sešity, pracovní sešity, výkresy, barevné papíry a ostatní pomůcky zajistí pro žáky třídní učitelé – zákonní zástupci je uhradí v hotovosti v září.

5. TŘÍDY:

Rodiče zajistí:

vodové barvy (české výroby), temperové barvy, barevné pastely

štětce – kulatý č. 6 nebo 8, plochý č. 10 nebo 12

kelímek na vodu

nůžky, izolepa, plastelína

voskovky, fixy 12 barev

lepidlo v tyčince, lepidlo Herkules (malé)

tenký černý fix

igelit na lavici (60 x 40 cm)

cvičební úbor

krabice na pomůcky do VV

staré triko do výtvarné výchovy

měkký hadřík

menší ručník s poutkem

přezůvky + tácek do skříňky

pravítko - 30 cm + kratší do pouzdra + trojúhelník s ryskou

tužky č. 1, 2, 3

pastelky 12 barev

guma, strouhátko, zmizík (do VV)

pero 2 ks (plnicí, torpédo, tornádo)

kružítko: kovové + náhradní tuhy zastrouhané z jedné strany

fólie A5 1 ks, A4 1 ks do učebnice, lenochy A4

obaly na učebnice + obaly na sešity

zámek na šatní skříňku

5.B + 5.C – černá tuš, špejle

5.C – umělecké křídy (olejové nebo prašné)

■     PLATÍ POUZE, POKUD ŽÁK/ŽÁKYNĚ NEMÁ VE ŠKOLE SLUCHÁTKA Z MINULÉHO ŠKOLNÍHO ROKU!

5.A + 5.B – Všechny sešity, pracovní sešity, výkresy a barevné papíry zajistí třídní učitelé

5.C – Sešity kupují rodiče – viz seznam v deníčku; pracovní sešity, výkresy a barevné papíry zajistí třídní učitelka

6. - 9. TŘÍDY - VÝTVARNÁ VÝCHOVA:

6. - 9. třídy - pomůcky jsou nově rozděleny po třídách a předmětech -  příslušné sešity si můžete rovnou nadepsat názvem předmětu!

6.A

6.B