EXKURZE, POBYTY, KURZY...2023/2024

FOTKY Z EXKURZE: 6.C, Horní Moštěnice

Ve čtvrtek 27.06.2024 jsme se s dětmi z 6.C vydali na výlet do Horní Moštěnice na mokřady na Štulbachu. Opekli jsme si špekáčky, zahráli si hry a užili si poslední chvíle před prázdninami. Celý den byl moc fajn!

P. uč. Papežíková, p. asistentka Kučerová


FOTKY Z EXKURZE: 9.D , Praha, 24.05.2024

V pátek 24.5. se žáci 9.D zúčastnili exkurze v Praze. Počasí nám přálo, většinou svítilo sluníčko a pár kapek nás nerozházelo. Vyjeli jsme si lanovkou na Petřín, kde jsme otestovali naši fyzickou kondici při výstupu na rozhlednu. Vyfotili jsme se s hradní stráží před Pražským hradem, prošli se po Karlově mostě, navštívili Staroměstské a Václavské náměstí. Pomyslnou třešničkou na dortu byla plavba lodí po Vltavě. Potkali jsme také pár známých osobností. Tohle byl náš poslední výlet na základní škole a myslím, že jsme si ho všichni užili. 

Ve středu 22. května se třídy 7.B, 7.C a 7.D zúčastnily exkurze na Pálavu. Po vcelku náročném přechodu z Klentnic přes Dívčí hrad až do Pavlova si děti prohlédly archeopark v Pavlově, kde se dozvěděly nové informace o pravěkém osídlení této oblasti. Počasí i nálada byly během celého výletu skvělé a všichni zúčastnění si společně strávené chvíle moc užili. 

Mgr. Jana Mikešová, Mgr. Michal Zimčík, Bc. Ing. Karolína Papežíková, Mgr. Michaela Malečková, Mgr. Silvie Lukšová

FOTKY Z EXKURZE: 6.A + 9.B, Permonium

FOTKY Z EXKURZE: 8.B , Dinopark Vyškov

FOTKY Z EXKURZE 6.C A 6.D NA PÁLAVU

Ve čtvrtek 9. května se naše třídy 6.C a 6.D zúčastnily exkurze na Pálavu. Žáci absolvovali turistický výlet do Pavlova na Nové Mlýny. Milý pan řidič autobusu nás zavezl na rozcestí v Perné a dále jsme pokračovali nahoru přes Děvín a Pavlovské vrchy až na zříceninu gotického hradu Děvičky. Cesta byla snadná pro ty, kteří mají „našlapáno“. Nakonec jsme však všichni radostně dorazili do Pavlova, kde jsme měli možnost shlédnout moderní expozici v unikátní architektonické stavbě zpřístupňující jednu z nejvýznamnějších pravěkých lokalit doby lovců mamutů na světě. Počasí nám přálo, nálada byla skvělá, přátelství se prohloubila a přebytečná energie u některých jedinců vzala za své. O tom to je. Velké poděkování patří pedagogickému dohledu (Jitka Kučerová, Marcela Sukupová) za trpělivý a přívětivý přístup. Tak snad – brzy zase my spolu. Na fotky se můžete podívat tady.

Mgr. Lucie Kratochvílová, Ing. Bc. Karolína Papežíková

EKOLOGICKÝ POBYT 8. tříd
8.A, SLUŇÁKOV, březen 2024

EKOLOGICKÝ POBYT 8. tříd
8.C, SLUŇÁKOV, březen 2024

EKOLOGICKÝ POBYT 8. tříd
8.B, SLUŇÁKOV, říjen 2023

EKOLOGICKÝ POBYT 8. tříd
8.D, SLUŇÁKOV, září 2023

OZDRAVNÉ POBYTY 2024

ARCHIV