2021/2022 - ZE ŽIVOTA TŘÍD ŠKOLY...

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

7.D
Den otevřených dveří na inspekci životního prostředí, na který jsme byli pozváni jako "VIP ekoškola". 29.6. 2022

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

7.D
Mapuj s Komenským - 23.6. 2022 (akce v Muzeu Přerov)

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

9.B + 9.D
Projekt "POSTAV MĚSTO", ve kterém v hodině matematiky vznikla města z prostorových tvarů.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1.B
Den dětí - v kuchyňce jsme si připravili na Den dětí zmrzlinové poháry s ovocem.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1.B
Pasování na čtenáře bylo vyvrcholením účasti prvních tříd na projektu Knížka pro prvňáčka. Děti v průběhu školního roku plnily různé úkoly v knihovně a na závěr byly pasovány na čtenáře.Splnily přísahu a odnesly si jako dárek knihu a také průkazku do knihovny.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B
Péče o památník letců ve Vinarech 2022

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

9.C

Interaktivní akce na přerovském zámku JÍDLOHRAVĚ A ZDRAVĚ. Dozvěděli jsme se, jak jekupovaná mražená pizza nezdravá, proto jsme sive vaření upekli perfektní, zdravou,z pomazánkového másla.
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B
Dne 14.5. 2022 jsme byli v rámci turistického kroužku na Kelčském Javorníku. Šli jsme z Tesáku přes Kelčský Javorník a na Chvalčov. Bylo krásné počasí, které nám umožnilo nádherné výhledy nejen na Hostýnské vrchy.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B
Třída 4. B navštívila dne 5. 5. 2022 Moravském zemském muzeum - pavilon Antrophos v Brně. Muzeum dokumentuje nejstarší dějiny osídlení Moravy a celého evropského kontinentu, zvlášť nás zaujal 3,5 m vysoký model mamuta v životní velikosti. Žáci si rozšířili učivo vlastivědy.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

2.A

Hasiči - vyprošťování při dopravních nehodách
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

2.A

Dopravní výchova
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

2.A

Projekt "Les ve škole"
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B

Muzeum Komenského Přerov
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Dopravní výchova - praktická část (získání průkazu cyklisty)
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

5.A

Na návštěvě u hasičů (Projekt OCMU)
5.C.mp4

5.C

Hra na zvonkohry
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Procvičování pravopisu podstatných jmen
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

2.A

Den Země
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.C

Převody jednotek
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

2.A

Procvičujeme Český jazyk
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

2.A

Malování polštářků
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B

Bruslení...
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B

Masopust ve třídě
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.C

Bruslení
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Country tance v tělocvičně
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B

Country tance v tělocvičně
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B

Zimní olympiáda
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Konstrukční stavebnice Merkur
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.C

Masopust ve třídě
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Masopust ve třídě
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Konstrukční stavebnice Merkur
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.C

Masopust ve třídě
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Masopust ve třídě
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Bruslení
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

9.C

Vaření s profesionálním šéfkuchařem
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

2.A

Projekt "LES VE ŠKOLE"
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

SVČ Atlas - dopravní výchova
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Hurá na mamuty!
Carousel imageCarousel image

1.B

První vysvědčení!
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

6.D

Knihovna Přerov - listopad 2021
Carousel imageCarousel image

1.A

Podzim a zima
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1.B

Vánoce ve třídě
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1.B

Vánoční salon na SVČ Atlas
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1.B

Vánoce na zámku
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1.B

Vycházka na Lagunu
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B

Krmení zvířat v Žebračce a Vánoce ve třídě
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.D

Vánoce na zámku
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B

Muzeum Komenského
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B

Mikuláš ve třídě
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

2.C

Vánoční salon

Vánoční zdobení - listopad 2021
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

7.B

Knihovna Přerov - beseda s pí. Válkovou, říjen 2021
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1.A

Učíme se geometrii - říjen 2021.
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1.B

Učíme se angličtinu - říjen 2021.
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4.B

Výtvarná výchova - říjen 2021.
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

1.A

Dětský den na školní zahradě - září 2021.