2020/2021 - AKCE ŠKOLY/ARCHIV

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

červen 2021 - 1.C
Třídní výlet 1.C do Dětského světa Kroměříž.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

červen 2021 - 1.C
Třídní exkurze 1.C v Zoo Lešné Zlín.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

červen 2021 - 1.A + 1.C
Hudební divadlo pro děti - představení na zámku
v Přerově.
www.divadlodetem.cz

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

18.6. 2021 - 8.D výlet - Švédské šance

Šli jsme pěšky přes Újezd na Švédské šance v den, kdy si připomínáme Přerovský masakr, který proběhl na konci 2 světové války a nesmyslně v něm přišlo o život 265 lidí, hlavně žen a dětí. Tuto tragédii jsme si připomněli u pietního místa, které zde bylo vybudováno v roce 2018. Pak jsme pokračovali přes obec Beňov
k místu zvané Kocanda, kde jsme si opekli špekáčky
a pak vyrazili přes obec Prusy do Přerova.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

15.6.2021 - 3.C

Školní turistický výlet - trasa Přerov-Předmostí-Čekyně-Vinary-Popovice-Přerov “Po stopách lovců mamutů” spojený s opékáním špekáčků

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

červen 2021 - 3.C
Tvoření vlastních triček, ve kterých jsme vyrazili na školní výlet.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

24. 6. 2021 - 3.D
Dopolední sportovní aktivita v Michalově

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

15. 6. 2021 - 3.D
Pěší třídní výlet “ stezkou mamuta” - Přerov, Předmostí - Čekyně - Vinary - Popovice - Předmostí, Přerov.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

22. 06. 2021 - 3.D

Třídní výlet do ZOO Kopeček

Carousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Best of 6.C - 9.C 2017/2021

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

24. 06. 2021 - výlet 6.D

Výlet 6.D ze Sv. Kopečka přes Kartouzku a Radíkov zpět na Kopeček. Poznávání brouků a krmení koz na Radíkově.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

2.C - vycházky do Kozlovic a na Švédské šance

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

6. A - Vycházka 24. 06. 2021

Dopolední vycházka třídy 6. A, směr Michalov a Laguna, spojená s tradičními i netradičními sportovními aktivitami

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Dne 23. 06. 2021 byla třída 3.B pečovat
o památník ve Vinarech

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Dne 15. 06.2021 byla třída 3.B na školním výletě v Teplicích nad Bečvou.
Prohlédli jsme si nejhlubší propast, navštívili Zbrašovské aragonitové jeskyně, ochutnali léčivé prameny lázní
a zahráli několik her.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Naši prvňáčci se zapojili do mezinárodního projektu Les ve škole a získali mezinárodní certifikát Lesní třídy.