AKTUALIZACE WEBU:
01.07.2021 -> FOTKY

SEZNAM POTŘEBNÝCH POMŮCEK PRO ŠK. ROK 2021/2022

seznamy pomůcek pro jednotlivé ročníky

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Naši prvňáčci se zapojili do mezinárodního projektu Les ve škole a získali mezinárodní certifikát Lesní třídy. Děti si z ponožek vyrobily své kamarády, kteří je doprovázeli do přírody. Vedly si lesní deník, do kterého malovaly zážitky z lesa a zahrály si i ponožkové divadlo. Plnily řadu aktivit, které vedly k rozvoji vnímavosti přírody.

PROVOZ ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ OD 09. 06. 2021:

  • červen:
    16.00 hod. – 19.00 hod.

  • červenec, srpen - každý den:
    09.00 hod. – 13.00 hod.
    15.00 hod. – 19.00 hod.

Rádi bychom poděkovali firmě ARDON SAFETY s.r.o., zastoupené Mgr. Tomášem Voženílkem, za sponzorský dar v podobě bezoplachových gelů.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ŠD při ZŠ Trávník podpořila zdravotníky, kteří bojují v první linii

Paní vychovatelky školní družiny přišly s nápadem, vyjádřit poděkování, podporu a uznání zdravotníkům přerovské nemocnice, kteří se intenzivně starají o vážně nemocné pacienty s Covidem 19. Společně se všemi dětmi vytvořili koláž plnou usměvavých tváří, která má zdravotníkům dodat trochu radosti a optimismu v této nelehké době.

V pátek 26. 2. paní vychovatelky školní družiny připravily ve školní kuchyňce 60 chlebíčků, doma napekly bábovky a muffiny ke kávě a v dopoledních hodinách vše společně s veselou koláží od dětí předaly zdravotníkům na covidová oddělení. „Chceme všem zdravotníkům ukázat, že si jejich práce vážíme a mají náš velký respekt a obdiv.“

DRUŽINKOVÝ INSPIROMAT

https://druzinkovy-inspiromat.webnode.cz/

Inspirujte se mnoha zajímavými aktivitami již na víkend! Přejeme spoustu zajímavých zážitků, objevů, radosti z tvoření, legrace a hlavně zábavy :)
kolektiv vychovatelek ŠD


Povinností žáků a zákonných zástupců je pravidelně sledovat informace, které škola poskytuje prostřednictvím elektronické žákovské knížky, webových stránek školy (popřípadě stránek třídy) nebo písemných sdělení např. v Deníku žáka.

VÍTEJTE NA NAŠEM NOVÉM WEBU! Obsah webu postupně přidáváme a ladíme - děkujeme za pochopení. Starší web školy (archiv) najdete na old.zstravnik.cz.

Starší web školy (archiv) najdete na old.zstravnik.cz.